Strona główna

O Internacie

Prezentacja OSW
Kalendarz wydarzeń
Oferta edukacyjna
Rekrutacja do szkoły ponadgimnazjalnej na rok 2016/2017
Dokumentacja
Damnica
Wczesne wspomaganie
Oferta pozalekcyjna
Kadra
Publikacje/Innowacje
Projekty
Wiadomości archiwalne
Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze OSW
Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze Przytocko
Edukacyjne        Centrum Konsultacji
Rodzice
Pomoc psychologiczno pedagogiczna
 
 
 
Wszystko o drewnie”, czyli lekcja w Nadleśnictwie Damnica
W dniu 27.04.2017r. wszystkie grupy wychowawcze uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych w Nadleśnictwie Damnica, które poprowadziła pani leśnik – Anna Krysiak. Zajęcia odbyły się w ramach cyklu „Drewno – surowcem do wszystkiego”. 
...czytaj więcej...
 


r.

Nasz adres:
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
im.Marynarza Polskiego
ul.Korczaka 1
76-231 Damnica
tel./fax(059)8113069
Napisz...
sekretariat:
 
Dyrektor
Małgorzata Hajko
mhajkoosw@wp.pl

 
II Pomorski Turniej Gier Planszowych Szkół Specjalnych w Tczewie
W dniu 27.04.2017r. Angelika M., Magdalena R., Jagoda M. i Damian K. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy pod opieką wychowawczyni Edyty Berbeckiej wyjechali reprezentować naszą placówkę na II Pomorskim Turnieju Gier Planszowych Szkół Specjalnych w Tczewie.
            ...czytaj więcej...
 
Dwudziestego szóstego kwietnia bieżącego roku odbyła się akcja ekologiczna z okazji „Międzynarodowego Dnia Ziemi”. Organizatorami akcji byli wychowawcy i zajęciach brały udział wszystkie grupy wychowawcze.  ...czytaj więcej...
 
„Spotkanie integracyjne z okazji Święta Lasu”
Dnia 25.042017r. w internacie SOSW w Damnicy odbyło się spotkanie wszystkich grup wychowawczych z pracownikiem Nadleśnictwa Damnica - p. Anią Krysiak z okazji „Święta Lasu”.  
...czytaj więcej...
 
Dzień Służby Zdrowia – konkurs plastyczny
7 kwietnia obchodziliśmy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji wychowankowie internatu wzięli udział w konkursie plastycznym o tym samym tytule. 
...czytaj więcej...
 
Wiosenne porządkowanie boiska szkolnego
4 kwietnia 2017r. wszystkie grupy wychowawcze postanowiły zrobić wiosenny porządek wokół szkoły,
a dokładnie na boisku szkolnym.   ...czytaj więcej...
 
Dnia 21 marca 2017r. wszystkie grupy wychowawcze uczciły PIEWSZY DZIEŃ WIOSNY w Multikinie na pięknym filmie pt. „ Piękna i Bestia”. Przed seansem głodni poszliśmy na pyszne jedzonko. Te sposoby spędzenia czasu wolnego bardzo podobały się naszej młodzieży.  ...czytaj więcej...
 
„Ruch to zdrowie”
Dnia 20.03.2017r. wychowanki grupy pierwszej aktywnie uczestniczyły w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na siłowni plenerowej zorganizowanych przez p. Edytę Berbecką. Wiosenną porą wychowanki zadbały nie tylko o swoje zdrowie , ale także o dobrą formę fizyczną. 
...czytaj więcej...
 
„Sałatkowe szaleństwo”
W dniu 23.02.2017r. wychowankowie wszystkich grup wychowawczych uczestniczyli w zajęciach kulinarnych pod hasłem „Sałatkowe szaleństwo”. Każda grupa wraz z wychowawcami przygotowała sałatkę według własnych pomysłów. 
...czytaj więcej...
 
W dniu 21.02.2017r. ponownie odwiedzili nas słuchacze Studiów Podyplomowych z Oligofrenopedagogiki wraz z opiekunem p. Elżbietą Szczypek. Uczestniczyli w naszych zajęciach kulinarnych połączonych ze wspólną degustacją naszych wypieków.   ...czytaj więcej...
 
W dniu 14 lutego 2017r. zorganizowane zostały u Nas Walentynki. Bawiliśmy się świetnie podczas wróżb walentynkowych - poznawaliśmy imiona swoich przyszłych mężów i żon, tańczyliśmy na gazecie i wkoło krzeseł. Zabawa zakończyła się dyskoteką.   ...czytaj więcej...
 
Słodkie Walentynki
W dniu 13.02.2017r. wychowanki grupy I wraz z wychowawcą p. Edytą Berbecką przygotowały słodki poczęstunek z okazji zbliżających się Walentynek.  
...czytaj więcej...
 
Wizyta studentów
Dnia 7 lutego 2017 r. było nam bardzo miło gościć na naszych zajęciach wyjątkowo sympatyczną grupę nauczycieli- uczestników studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki wraz z wykładowcą- p. Elżbietą Szczypek.  
...czytaj więcej...
 
Zajęcia kulinarne
Chłopcy z grupy IV upiekli drożdżowe bułeczki oraz wraz z kolegami z gr. V przygotowali pizzę. Bułki wyszły bardzo pyszne a pizza rozpływała się w ustach.  ...czytaj więcej...

1  2  3  4  5  >