Strona główna

Prezentacja OSW

Kalendarz wydarzeń
Oferta edukacyjna
Rekrutacja do szkoły ponadgimnazjalnej
Dokumentacja
Damnica
Internat-aktualności
Wczesne wspomaganie
Oferta pozalekcyjna
Kadra
Publikacje/Innowacje
Projekty
Wiadomości archiwalne
Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze OSW
Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze Przytocko
Edukacyjne        Centrum Konsultacji
Rodzice
Pomoc psychologiczno pedagogiczna
 
 
 
MY „… W KRĘGU TAŃCA…”
W dniach 29.09.2019r. – 04.10.2019r. po raz kolejny młodzież z naszego Ośrodka mogła wziąć udział w projekcie „…w kręgu tańca…” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki ARTBALE z Legionowa. W tym roku ponownie odbyliśmy cudowną podróż do świata muzyki i tańca.  
...czytaj więcej...
 


r.

Nasz adres:
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
im.Marynarza Polskiego
ul.Korczaka 1
76-231 Damnica
tel./fax(059)8113069
Napisz...
sekretariat:
 
Dyrektor
Małgorzata Hajko
mhajkoosw@wp.pl

Teledysk:"Zrób w sercu miejsce
na cud"-Kapela z Gminy Damnica
 
Teledysk:"Nasze podwórko"
-Kapela z Gminy Damnica

 

 
W dniach od 30 września do 4 października 2019 roku uczniowie naszej placówki uczestniczyli w rejsie
5-cio dniowym. Rejs został zorganizowany przez Pomorski Związek Żeglarski, Fundację Aktywnie i Zdrowo oraz Fundację Rozwoju Polskiego Żeglarstwa Regatowego w ramach projektu edukacji morskiej "Polska Morska Niepodległa" na jachcie "Por Favor".   ...czytaj więcej...
 
W dniu 27.09.2019 r. przedstawiciele klasy IV c i VIII d, korzystając z zaproszenia Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Słupsku, wzięli udział w wystawie grzybów, której celem jest kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych w zakresie grzybobrania i zapobiegania zatruciom pokarmowym- grzybami.  ...czytaj więcej...
 
25 września 2019 roku w Słupsku odbył się Piknik Żeglarsko-Morski.
W imprezie uczestniczyły 5-osobowe drużyny uczniów + opiekunowie(łącznie: 80 uczniów + 16 opiekunów) ze szkół i placówek oświatowych województwa pomorskiego. Zajęcia odbywały się w formie
obwodów stacyjnych. 
...czytaj więcej...
 
Z żalem żegnamy Bogusława Stanisławskiego, przyjaciela ludzi, przyjaciela Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Marynarza Polskiego w Damnicy….
...czytaj więcej...
 
Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczął się naszym Ośrodku od wyjazdu uczniów na „Zieloną Szkołę” do Centrum Charytatywnego Społecznego Caritas Ustka (foto). Dzięki uprzejmości dyrektora ks. ppłk Grzegorza Golca nasi uczniowie przez cały tydzień wypoczywali w pięknych okolicznościach przyrody w Ośrodku, który usytuowany jest blisko plaży. Drugi tydzień września wychowankowie spędzają w Ośrodku Sobótka (foto), który usytuowany jest nad jeziorem Obłęże. Ośrodek położony jest na pięknym jeziorem, goście mają do dyspozycji rowery, boisko do gry, plac rekreacyjny.
 
W poniedziałek 17 czerwca 2019 roku odbyło się ognisko, na którym pożegnaliśmy rok szkolny 2018/19. Wszystkie klasy wesoło się bawiły. Dodatkowo zaskoczyliśmy uczniów orzeźwiającymi lodami.
Do zobaczenia we wrześniu!!!  
...czytaj więcej...
 
Realizacja projektu „Eko-klasa” w SOSW im. Marynarza Polskiego w Damnicy
Sprawozdanie z dnia 17.06.2019 r.

Projekt „EkoKlasa” jest częścią Programu edukacyjnego „EkoMisja – Nie marnuję”, którego realizacja, we współpracy z Bankiem Żywności w Słupsku, rozpoczęła się w naszym Ośrodku w dniu 28 maja 2019 r. pod kierunkiem pani Mirki Sawickiej-Glinki. 
...czytaj więcej...
 
 
W czwartek 13 czerwca 2019 r. grupa uczniów z naszej szkoły wyjechała na wycieczkę do Gdyni. Celem naszej podróży było zwiedzanie okrętu podwodnego znajdującego się na terenie Akademii Marynarki Wojennej oraz zajęcia edukacyjne w Muzeum Marynarki Wojennej połączone ze zwiedzaniem. Wycieczka do Gdyni, to kolejna ciekawa forma realizacji działań w ramach Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej w naszym Ośrodku.   ...czytaj więcej...
 
Dzień otwarty Warsztatów Terapii Zajęciowej
Dnia 13 czerwca 2019r uczniowie z klas SPdP udali się na dzień otwarty Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku. 
...czytaj więcej...
 
UWAGA !
W czwartek 13.06.2019r. w Sali Lustrzanej odbędzie się spotkanie z policjantem nt. bezpieczeństwa podczas wakacji.
 
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  >
Uwaga:Starsze wiadomości przeniesione do Wiadomości archiwalnych