W dniach 15-17 marca 2010 w  Ośrodku odbyły się rekolekcje wielkopostne.
W poniedziałek uczniowie wzięli udział w naukach rekolekcyjnych w kościele.. Po powrocie malowali stacje Drogi Krzyżowej, które później zostały wywieszone w Sali Lustrzanej pałacu i stanowiły pomoc w modlitwie.
Wtorek – 16 marca -  był  dniem wyjątkowym. Do placówki przybył ks. rekolekcjonista  Jerzy Czaja z Główczyc. Towarzyszyły mu uczennice z gimnazjum, które pięknym  śpiewem i grą na gitarze uświetniły przeżycia duchowe. Drogę Krzyżową prowadził ks. rekolekcjonista zaś rozważania czytali uczniowie i nauczyciele.
Po wspólnej modlitwie wszyscy chętni mogli skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.
W środę – 17 marca -  o godz. 8.30 w Zespole Szkół zakończyliśmy rekolekcje Mszą Świętą.
Nad przebiegiem rekolekcji czuwali nauczyciele religii Mariola Gozdowska i Iwona Mędrkiewicz przy współpracy z Magdaleną Kowalczuk.

DSC02077 DSC02088 DSC02089

Photo Gallery Ajax by VisualLightBox.com v3.1