Program "Laboratoria Przyszłości"

W ramach programu nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym pozyskała wsparcie finansowe w kwocie 30 000 zł. Środki zostały wykorzystane zgodnie z wymogami programu a ostatnie zamówione pomoce dotarły do szkoły na początku czerwca.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Program ma na celu stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).
Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

DSC05557 DSC05560 DSC05562 DSC05564 DSC05565 DSC05566 DSC05570 DSC05572 DSC05574 DSC05577 DSC05580 IMG_5968

lightbox image gallery scriptby VisualLightBox.com v6.1