29 września 2021 zorganizowaliśmy II edycję Biegu Przełajowego „Pod Dębem”
 
Podobnie jak w roku poprzednim celem imprezy była integracja młodzieży poprzez wspólne bieganie. Liczył się udział, miejsce na mecie było mniej istotne. W imprezie uczestniczyło 30 zawodników podzielonych na trzy grupy sprawnościowe. Podobnie jak w roku ubiegłym zaprosiliśmy biegaczy
z zaprzyjaźnionego ośrodka w Lęborku. Cel zawodów został osiągnięty – każdy ukończył bieg, mimo iż dystans 1500 metrów wymagał sporego wysiłku. W tej edycji postanowiliśmy jednak nieco wzbogacić system nagród. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, każdej szkole wręczono puchar za udział w imprezie. Dodatkowo wręczono dwie nagrody indywidualne:
• dla najlepszego zawodnika - zwyciężył w tej kategorii Jakub Gul z Lęborka
• dla najmłodszego uczestnika imprezy- tu okazało się, że zwycięzcą został siedmioletni Oskar Dobik z Damnicy.
Na zakończenie zawodów wszyscy zawodnicy i opiekunowie dzielili się wrażeniami przy ciepłym posiłku z grilla. W organizację imprezy zaangażowali się nauczyciele z SOSW Damnica – Dorota Szpak, Joanna Lubiniecka, Piotr Modzelewski. Opiekunem drużyny z Lęborka była pani Małgorzata Kurszewska. Poczęstunek sponsorowany był przez Stowarzyszenie ABI działające przy SOSW Damnica.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 lightbox image gallery scriptby VisualLightBox.com v6.1