Chcąc przywołać wiosnę uczniowie klas szkoły podstawowej zebrali się 21 marca na warsztatach wiosennych. Podczas wspólnych trzech godzin pracy i zabawy wszyscy dzielnie ozdabiali wielkie, styropianowe wielkanocne jajko, robili kartki świąteczne oraz uczyli się robić krokusy z krepiny.
W niezawodnym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych nauczycielek i dzieci, pomysłów było bardzo wiele. Każdy wykazał się dużą kreatywnością i inwencją twórczą.

Zrobione kartki wielkanocne zostały przekazane Dyrekcji. Gigantyczna styropianowa pisanka w towarzystwie drugiej, ozdabianej przez pozostałych uczniów ze starszych klas, będzie zdobiła naszą scenę podczas Poranka Wielkanocnego odbywającego się co roku w szkole.

Agnieszka Warkocka