Sukces naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu”.

Prace były oceniane w kategoriach: najładniejsza pisanka, palma,kartka wielkanocna, stroik świąteczny.
Celem konkursu było poznanie tradycji różnych kultur zamieszkujących Pomorze,kultywowanie zwyczajów wielkanocnych, rozbudzanie wyobraźni
i fantazji twórczej, rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi.

Wychowankowie świetlicy szkolnej z chęcią i dużym zaangażowaniem przystąpili do pracy, trud ten został zauważony i doceniony. Stroik wielkanocny przez nich wykonany otrzymał Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły Podstawowej im. J. Kochanowskiego w Kończewie.
W konkursie ocenianych było 1600 prac z całego województwa.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego odbyło się 27.03.2018
Gratulujemy.

Ewa Szada-Borzyszkowska