Nasza Szlachetna Paczka 2015

„Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie pomóc drugiemu” - pod takim hasłem po raz szósty ruszyła u nas szkolna akcja Nasza Szlachetna Paczka. Dzięki darczyńcom mogliśmy pomóc 11 rodzinom. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel: nauczycielom, pracownikom Ośrodka, a nawet kilku uczniom i rodzicom. Przyniesione do paczek produkty spożywcze, artykuły chemiczne, drobiazgi codziennego użytku bardzo mocno ułatwią obdarowanym zorganizowanie dobrych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy i już zapraszamy Was na drugi rok - drodzy opiekunowie i uczniowie – do jeszcze większej otwartości i aktywności na rzecz osób potrzebujących z naszego najbliższego środowiska.
Organizatorki akcji:
M. Gozdowska
E. Szada-Borzyszkowska

IMG_2305 IMG_2317 IMG_2322 IMG_2323 IMG_2324 IMG_2326 IMG_2327 IMG_2328 IMG_2329